head

Léčba alergie doma:

Léčba alergie je účinná také pomocí serrapeptázy
Eva Macphersonová Eva Macphersonová
Přírodní léčitel a výživový poradce
Téma: Alergie

Kapky do nosu a očí - bez těchto by Ján Lábszky v květnu nevěděl ani existovat. Alergie mu neustále strpčovala život, vyhýbal se programem ve venkovních prostranstvích, ale jeho stav ho omezoval i při výkonu práce. Toto však ukončil enzym serrapeptáza. Jeho užíváním se vyřešila léčba alergie.

Pokud dobře vím, máte alergii na ambrózii

První příznaky se ohlásili před 7 - 8 lety. Darmo miluji toto roční období, nedokázal jsem si ho užívat. Moj život se celé týdny točil kolem plného nosu, neustálého slzení a svědění očí, kýchání. Jaro bylo pro mě hotovým utrpením, dokud jsem nezačal užívat enzym serrapeptáza.

Na léčbu alergie existuje mnoho léků

Vyzkoušel jsem snad všechno. Kapky do nosu, do očí, různé tabletky - měl jsem toho plnou tašku. Tehdy jsem ještě netušil, že léčba alergie je možná i přírodní cestou. Od léků jsem byl malátný, ospalý, proto jsem je po jistém čase přestal užívat.

Co jste vyzkoušeli namísto léků?

Nad umyvadlem jsem si nos proplachoval čistou vodou. Toto na jistý čas pomohlo, ale vyhýbal jsem se programem ve venkovních prostranstvích. Zřekl jsem se zahradních grilovaček, cyklistických túr, což ale nepotěšilo mé přátele. Měl jsem štěstí, v podstatě to u mě trvalo tři týdny. Avšak ty tři týdny nepřeji nikomu.

Zmínili jste přátelé. Serrapeptázu Vám doporučil některý z nich?

Jedna z přítelkyň je lékařka. Její manžel - stejně jako já - trpěl alergií na ambrózii. Jde o sportovně založeného člověka, který namísto běhání zůstal doma. Natolik ho sužovaly příznaky alergie. Loni, se ale všechno změnilo. Tehdy začal užívat Elixír Serrapaptáza. Paní doktorka mi doporučila, abych ho vyzkoušel i já.

Konečně Vám svitla naděje

Jsem zastáncem zdravého životního stylu. Proto jsem vyzkoušel už mnoho přípravků s léčivými účinky. Enzym serrapeptáza, jsem ale neznal. Důkladně jsem si o něm prostudoval všechno na internetu, četl jsem fóra v spojitosti s enzymem. To, co jsem se dočetl, mě úplně přesvědčilo. Mnozí zmínili, že touto metodou je možné zmírnit příznaky alergie.

Soudě podle Vašeho stavu to vypadá, že problémy pominuly

Stačily dva týdny na to, abych se zbavil alergie. Nos se mi vyčistil, svědění očí ustalo, registruji pouze občas tekoucí nos. Díky serrapeptáze mohu žít plnohodnotný život i na jaře a v létě, klidně se mohu zdržovat mimo domov. Už se nemusím obávat toho, kdy se mučivé příznaky objeví. Pociťuji 95% zlepšení. Elixír serrapeptázu mám na nočním stolku pro případ, kdybych ho potřeboval.

Kdo Vám pomohl s dávkováním? Nebo jste se o něm dočetli?

Již zmíněná lékařka mi nastavila dávkování. Doporučovala dvakrát denně 250000 UI dávku, a upozornila mě na to, abych užil tobolku půl hodinu před jídlem, nakolik se rozpouští v tenkém střevě. Užívání a dávkování, ale závisí i na hmotnosti.

Užíváte enzym pravidelně?

2 - 3 týdny před zahájením sezóny alergie v rámci prevence, resp. ke zmírnění příznaků. Mám zubní implantát a všiml jsem si, že urychluje hojení rány. Pokud se náhodou pořežu nebo si poraním pokožku, okamžitě ho začnu užívat. Každému ho vím jen doporučit!

Související články

Komunita

NOVINKY Z BLOGU

phone

Tipy pro zdraví přímo do Vašeho emailu: pro uvědomělejší a zdravější životní styl se přihlaste k odběru novinek z blogu.