head

Takto skončete s infekcí Candida!

Proti infekci Candida: fungující řešení
Eva Macphersonová Eva Macphersonová
Přírodní léčitel a výživový poradce
Téma: Candida

Huba Candida je nepřítelem intimních chvil a často může překazit dlouho očekávanou dovolenou. Ale můžeme se jí zbavit mnohem snadněji, než bychom si mohli myslet!

Infekce houbou Candida je mimořádně častá mezi ženami, ale mnohé z nich by ani nenapadlo, že nepříjemné příznaky vaginální infekce způsobuje právě houba Candida. Faktem je, že velmi častou příčinou vaginálních infekcí jsou solária, bazény a veřejné toalety, ale na prvním místě příčin je houba Candida.

Co přesně infekce houbou Candida je?

Přítomnost houby Candida sama o sobě nenaznačuje onemocnění, protože tato houba je přítomná i ve zdravém organismu. Její rozmnožení však může způsobit různá onemocnění, kromě jiného i vaginální infekce. Pokud se naruší acidobazická rovnováha a organismus se překyselí, imunitní systém se může oslabit. Protože budeme méně odolní, i Candida dostane příležitost rozmnožovat se rychleji.

S typickými příznaky kandidové infekce se většina žen během svého života už alespoň jednou setkala: silný, neustálý pocit pálení, svědění a vaginální výtok mohou naznačovat přemnožení houby Candida a tyto příznaky jsou časté zejména v letním období.

Co můžete udělat proti kandidové infekci?

Pokud u sebe zpozorujete uvedené příznaky, bezpodmínečně vyhledejte svého gynekologa a udělejte všechno pro to, abyste se co nejdříve vyléčili. Nejenom kvůli nepříjemným příznakům je třeba věnovat zvýšenou pozornost infekci způsobenou houbou Candida, ale i proto, abyste mohli předejít  případným komplikacím!

Pokud je infekce houbou Candida způsobena překyselením organismu, potom přehodnoťte své stravovací návyky a udělejte změny! Snižte příjem cukru, vynechejte kvašené potraviny a udělejte alkalizující kúru. Detoxikace, udržování čistoty střev a alkalizace mohou proti kandidové infekci udělat hodně. Pro účinnou alkalizaci pijte citronovou vodu, konzumujte brokolici, špenát, kapustu a jako koření používejte petrželovou nať. Účinným pomocníkem při odstranění příznaků mohou být klíčky, ale i spirulina a zelený ječmen

Proto, abyste se co nejdříve vyléčili, dávejte pozor na to, abyste se po koupeli a sprchování důkladně utřeli, hlavně v záhybech! Dbejte na to, abyste si na koupališti, když vyjdete z vody, vyměnili mokré plavky za suché a mokré nechejte důkladně vysušit na slunci! Používejte spodní prádlo z přírodních materiálů, co je v létě nejenom komfortnější, ale je doporučováno i v případě infekce!

Inzerce

Související články

oblak štítků

Komunita

NOVINKY Z BLOGU

phone

Tipy pro zdraví přímo do Vašeho emailu: pro uvědomělejší a zdravější životní styl se přihlaste k odběru novinek z blogu.

ToxiClean detoxikační program

ToxiClean detoxikační program

Širokospektrální detoxikační program ToxiClean byl vyvinutý tak, aby spolu s programem Clean Inside ještě účinněji čistil a detoxikoval vnitřní orgány.


Vlákninový doplněk pro očistu střev

Vlákninový doplněk pro očistu střev

Vlákninový doplněk pro očistu střev pomocí vlákniny očistí tlusté střevo od nahromaděných toxických usazenin a zabraňuje tvorbě nových usazenin.


Detoxikační bylinkový čaj

Detoxikační bylinkový čaj

Kombinace 13 -ti speciálně vybraných rostlin. Podporuje optimální fungování střev a pravidelnou stolici. Neobsahuje kofein.