Naši odborníci

Eva Macphersonová - Přírodní léčitel a výživový poradce
Eva Macphersonová

Jsem Eva MacPhersonová, terapeutka v oblasti zdraví a výživy, ekonomka, žena, manželka a matka. Licenci přírodní léčitelky se zkouškou v oboru fytoterapeut jsem získala na ETI v roce 2006 v Budapešti. Během studia na vysoké škole jsem se zabývala i vědou v oblasti výživy a biochemií. V minulých letech jsem se vzdělávala v oblasti dietetiky, resp. aromaterapie v Panarom Aromaterapeutickém Institutu. Od svých sedmi let pravidelně sportuji, svým vyrovnaným životním stylem jsem vzorem pro své pacienty. Jako fytoterapeutický odborník společnosti Natural Swiss Vám nabízím v produktech Natural Swiss vynikající kvalitu výrobků z léčivých bylin bez kompromisů.

Suren Bahidszky - Novinář
Suren Bahidszky

Jmenuji se Báhidszky Suren. Po získání vzdělání v oboru zdravotníctva jsem zúročila své znalosti ve více oblastech, kromě jiného jsem přijala úkoly v oblasti prevence a diagnostiky plicních onemocnění. Mám zkušenosti v interní medicíně, respektive v anatomii, a svá studia jsem rozšířila i v oblasti dermatologie. Jako novinářka pravidelně publikuji články o zdravém životním stylu, průběžne  sleduji vědecké publikace, které se týkají tématu, abych rozšířila své vědomosti. V současnosti studuji na Univerzitě Eötvös Loránda, kde jsem studovala i psychologii rozvoje osobnosti a psychologii.

’Dr Barbara Márkus - Jsem léčitelka, psychoterapeutka a instruktorka
’Dr Barbara Márkus

’Jmenuji se Dr. Barbara Márkus, jsem léčitelka, psychoterapeutka a instruktorka.

Věnuji se výzkumu patogenů, mapování biochemických systémů organismu a přírodním léčebným metodám. Ve své ambulanci zkoumám i onemocnění a patogeny pokožky hlavy a obličeje a přírodními metodami je léčím až do úplného vyléčení. V posledních letech se zabývám výzkumem onemocnění způsobených ženským hormonálním systémem a s politováním vidím množství žen, které v léčbě hledají trvalá řešení. V mnohých případech jsem vhodnou léčbu skutečně našla, a proto mohu tyto zkušenosti s radostí poskytnout těhotným ženám a ženám v menopauze. Vztah mezi emocemi a vznikem onemocnění studuji už třicet let a pomáhám také svým pacientům v patových situacích. Mým největším učitelem je můj vlastní život. Neustále se snažím být na tělesné a duševní úrovni příkladem pro své pacienty a žáky. Už několik let přednáším na vlastních kurzech, na základě pověření firem, živnostníků a škol provádím školení a kurzy. Od tohoto roku vyučuji alternativní medicínu a léčebné metody na Univerzitě Savaria v Szombathelyi, vysunutém pracovišti Univerzity Lóránda Eötvösa.

Mé certifikáty a získaná vzdělání za posledních 25 let:

 

Hu-Man Medica Honoris Causa doktorát

Prananadi I.-II.

Schlüsslerovi soli v praxi

Selfness průvodce životem

Osvěžující masáž a masáž chodidel

Kosmo - genetická a thajská masáž

Nekonvenční terapie

Metafyzická - a

psychoterapeutka

 

 

Diskusní příspěvky

Nejnovější články

K jinému tématu

Komunita

NOVINKY Z BLOGU

phone

Tipy pro zdraví přímo do Vašeho emailu: pro uvědomělejší a zdravější životní styl se přihlaste k odběru novinek z blogu.