Naši odborníci

Dr Dorota Sabová - Zubní lékařka
Dr Dorota Sabová

Diplom jsem získal v roce 2011 na Stomatologické fakultě Semmelweisovy univerzity. Od roku 2011 pracuji ve středisku Apollonia Dental Center, mojí specializací je všeobecná stomatologická péče, vyjímatelné a fixní náhrady, paradentologie, jakož i estetická stomatologie. Považuji za obzvláště důležitý rakovinový screening ústní dutiny, protože pomocí tohoto vyšetření se maligní perorálně nádory dají rozeznat již v počátečním stádiu. Přitom věnuji potřebnou pozornost tomu, abych své pacienty seznámila s důležitostí ústní hygieny, abych je naučila správnému postupu při čištění zubů, vždyť v tom ani mnozí dospělí nemají jasno. Průběžně se účastním akcí pro další vzdělávání, pravidelně studuji zahraniční vědecké publikace, přičemž své zájmy jsem rozšířila i směrem k estetice obličeje. Jsem členem Maďarské lékařské komory.

Dr. Zoltán Sabo - Zubný lékař
Dr. Zoltán Sabo

Diplom jsem získal v roce 1992 na Stomatologické fakultě Semmelweisovy univerzity. V letech 1997 až 2005 jsem získal atestaci z oboru dentálních onemocnění a chorob ústní dutiny, z ortodoncii, konzervační dentální medicíny a zubní protetiky. V letech 1993-1996 jsem pracoval v Dětské nemocnici Pála Heima na Oddělení ortodoncie a čelistní ortopedie, pak v letech 1997-2007 na Klinice dětské stomatologie a ortodoncie SOTE (Semmelweisovy lékařská univerzita). Od roku 2007 přijímám své pacienty ve své soukromé ordinaci v středisku Apollonia Dental Center. Mou specialitou je ortodoncie, nasazování implantátů, náhrada kostí a provádění zákroků sinusového liftingu, a operace ústní chirurgie při narkóze. Považuji za obzvláště důležité rakovinový screening ústní dutiny, v mé ordinaci jako jediný používám speciální diagnostický přístroj Velscope. Průběžně se účastním akcí dalšího odborného vzdělávání, abych si osvojil nejnovější operační techniky, respektive abych si rozšířil své znalosti v oblasti dětské stomatologie.

Další odborné vzdělávání:

2009. Nadace Modern Medicina: Význam antioxidantů

2009. L & L Dental Central Kft .: II. Sympozium Magyar Bone Management Budapest

2010. SZTE FOK (Stomatologická fakulta Univerzity Szeged): Poruchy oblasti hlavy a krku způsobené kouřením

2010. SZTE FOK: Etiologie a léčení onemocnění parodontu

2010. SZTE FOK: Vědecká postgraduální konference a aktualizace implantologie

2010. Nobel Active Course

2011. Geistlich Biomaterials: Ošetřování vícenásobné recese dásně plastickou chirurgií v parodontálních terapii používáním látky Geistlich Mucograft

2011. Druhé Mezinárodní sympozium chirurgie obličeje, čelisti a ústní dutiny ve městě Szeged, Implantátno-protetický workshop

2011. SZTE FOK: Moderní postupy v implantologii (SOTE)

2011. SE (Semmelweisovy univerzita) Parodontologická klinika: Rekonstrukční parodontální operační techniky

2011. SE Parodontologická klinika: Rekonstrukční parodontální operační techniky v praxi

2011. OnyxCeph 3TM, Cephalometric Imaging, Orthodontic Treatment, Planning Software

2012. Semmelweisova univerzita Klinika dětské stomatologie a ortodoncie:

Plánování bioprogresívní léčby v hraničních případech,

Ohýbání a aktivizace oblouku Utility

Electrodontram

Funkční výchova - každodenní nácviky

2012. New York Dental: Damon System

2012. Nobel Biocare Sympozium

2014. SOTE: Ortodoncie, dětská stomatologie

2015. Smart Guide - Orientace v implantologii

2015. 3M Unitek - Účinná léčba v dospělosti - Class II korektory a samoligírovací přístroje - ideální kombinace a klinické léčení komplexních asymetrií

2016. Alpha Implant: Management měkkých tkání II.

2016. PRF Course

2017. Happy Smile - Digital word of mouth and ethical sales techniques of dentistry

Eva Macphersonová - Přírodní léčitel a výživový poradce
Eva Macphersonová

Jsem Eva MacPhersonová, terapeutka v oblasti zdraví a výživy, ekonomka, žena, manželka a matka. Licenci přírodní léčitelky se zkouškou v oboru fytoterapeut jsem získala na ETI v roce 2006 v Budapešti. Během studia na vysoké škole jsem se zabývala i vědou v oblasti výživy a biochemií. V minulých letech jsem se vzdělávala v oblasti dietetiky, resp. aromaterapie v Panarom Aromaterapeutickém Institutu. Od svých sedmi let pravidelně sportuji, svým vyrovnaným životním stylem jsem vzorem pro své pacienty. Jako fytoterapeutický odborník společnosti Natural Swiss Vám nabízím v produktech Natural Swiss vynikající kvalitu výrobků z léčivých bylin bez kompromisů.

Suren Bahidská - Novinář
Suren Bahidská

Jmenuji se Suren Bahidská. Po získání vzdělání v oboru zdravotníctva jsem zúročila své znalosti ve více oblastech, kromě jiného jsem přijala úkoly v oblasti prevence a diagnostiky plicních onemocnění. Mám zkušenosti v interní medicíně, respektive v anatomii, a svá studia jsem rozšířila i v oblasti dermatologie. Jako novinářka pravidelně publikuji články o zdravém životním stylu, průběžne  sleduji vědecké publikace, které se týkají tématu, abych rozšířila své vědomosti. V současnosti studuji na Univerzitě Eötvös Loránda, kde jsem studovala i psychologii rozvoje osobnosti a psychologii.

’Dr Barbora Markusová - Jsem léčitelka, psychoterapeutka a instruktorka
’Dr Barbora Markusová

Věnuji se výzkumu patogenů, mapování biochemických systémů organismu a přírodním léčebným metodám. Ve své ambulanci zkoumám i onemocnění a patogeny pokožky hlavy a obličeje a přírodními metodami je léčím až do úplného vyléčení. V posledních letech se zabývám výzkumem onemocnění způsobených ženským hormonálním systémem a s politováním vidím množství žen, které v léčbě hledají trvalá řešení. V mnohých případech jsem vhodnou léčbu skutečně našla, a proto mohu tyto zkušenosti s radostí poskytnout těhotným ženám a ženám v menopauze. Vztah mezi emocemi a vznikem onemocnění studuji už třicet let a pomáhám také svým pacientům v patových situacích. Mým největším učitelem je můj vlastní život. Neustále se snažím být na tělesné a duševní úrovni příkladem pro své pacienty a žáky. Už několik let přednáším na vlastních kurzech, na základě pověření firem, živnostníků a škol provádím školení a kurzy. Od tohoto roku vyučuji alternativní medicínu a léčebné metody na Univerzitě Savaria v Szombathelyi, vysunutém pracovišti Univerzity Lóránda Eötvösa.

Mé certifikáty a získaná vzdělání za posledních 25 let:

 

Hu-Man Medica Honoris Causa doktorát

Prananadi I.-II.

Schlüsslerovi soli v praxi

Selfness průvodce životem

Osvěžující masáž a masáž chodidel

Kosmo - genetická a thajská masáž

Nekonvenční terapie

Metafyzická - a

psychoterapeutka

 

 

Diskusní příspěvky

Nejnovější články

K jinému tématu

Komunita

NOVINKY Z BLOGU

phone

Tipy pro zdraví přímo do Vašeho emailu: pro uvědomělejší a zdravější životní styl se přihlaste k odběru novinek z blogu.