Naši odborníci: Magdaléna Koprivaneczová
Dietetik, diplomovaný specialista pro náuku o výživě

Magdaléna Koprivaneczová

"Rady pro správné stravování jsou často nejasné, těžko sledovatelné. Jejich dodržování je ještě obtížnější. Jednoduchých a dobře sledovatelných rad je velmi málo, v neposlední řadě proto, že každý člověk má svůj individuální metabolismus, tělesné rozměry a historii nemocí, kterou je také třeba brát v úvahu. Ty rady jsou spíše takovým trochu přehnaným, všeobecným ukazatelem směru, kterým bychom se měli ubírat. Kromě toho málokdo má dostatek času na to, aby si podrobně promyslel svůj jídelníček. Jedení je komplikovaná věda. "

Jsem přesvědčena, že předcházení nemocem je mimořádně důležité v našem životě. Uvědomění si zdraví je proces, který trvá po celý život. Nikdy není pozdě začít se změnou! Odborné rady Vám mohu poskytnout v těchto oblastech:

- zdravá výživa

- ovládání těla a změna životního stylu

- rady pro stravování v případě již projevených chorob (vysoký krevní tlak, cukrovka, vysoká hladina tuků v krvi, atd.)

Pokud byste se chtěli o těchto tématech dozvědět více, mohu Vám poradit jak to v praxi realizovat.

Studovala jsem na univerzitě v Pécsi (Pětikostelí). V roce 1993 jsem získala vysokoškolský diplom, a v roce 2013 univerzitní kvalifikaci. V současnosti jsem vedoucí dietetičkou Ústřední dietetické služby Univerzity v Pécsi. Jsem členem mnoha odborných organizací, abych své odborné poznatky mohla dále rozvíjet.

Diskusní příspěvky

Nejnovější články

K jinému tématu

Komunita

NOVINKY Z BLOGU

phone

Tipy pro zdraví přímo do Vašeho emailu: pro uvědomělejší a zdravější životní styl se přihlaste k odběru novinek z blogu.