head

I při zdolání vážného onemocnění může očista střeva pomoci

Eva Macphersonová Eva Macphersonová
Přírodní léčitel a výživový poradce
Téma: Očista střeva

Okamžitě jsem si všimla, že nevykazujete sebelítost

Nepřipouštím si nemoc, raději soustředím svou energii na vyléčení. S jedním onemocněním, se zlatou žilou, se trápím už od roku 1992, s druhým - rakovinou prsu - od roku 2016.

25 let je dlouhá doba. Předpokládám, že neustálý boj Vás duševně poznamenal.

Teď to už docela dobře snáším. Před časem mi způsoboval chronický zánět zlaté žíly nemalé problémy, ale to nejtěžší přišlo po operaci. V té době byly operační zákroky ještě na jiné úrovni, než nyní, a bohužel, operace nebyla úspěšná. Návštěva toalety mi způsobovala problémy a začala jsem pociťovat úzkost. Pak sem už měla strach z návštěvy toalety, čehož výsledkem byla chronická zácpa.

Co vyvolalo onemocnění?

Pravděpodobně mám na nemoc náběh. První dítě jsem porodila jako 21 letá, už tehdy se objevila zlatá žíla. Byla jsem mladá a nikdy předtím jsem o něčem podobném  neslyšela. Druhým porodem se situace zhoršila. Nakonec jsem v roce 1992 podstoupila operaci.

Vzpomínali Jste, že operace nebyla úspěšná.

Na jedné straně se nezdařila, na druhé straně ani nevyřešila mé problémy. Po deseti letech mě sužovaly záchvaty - akutní bolesti zlaté žíly, příznaky se objevovaly postupně. Stalo se, že ztvrdlou stolici v mých střevech chtěli odstranit operačním zákrokem.

Velmi otevřeně mluvíte o svých problémech.

Nebylo to vždy tak. Lidé se tomuto tématu vyhýbají, pokládá se do dnešního dne za tabu. Ani v rámci rodiny není zvykem mluvit na toto téma. Jako kdyby k nám naše střeva nepatřily.

Po záchvatu bolesti zlaté žíly, přišla myšlenka na očistnou kúru střeva?

Neskákala jsem radostí ani při jedné návštěvě proktologický ambulance. Chtěla jsem se vyhnout dalšímu drastickému zákroku, a nějakým způsobem si pomoci sama. V roce 2013 jsem začala hledat řešení na internetu, takto jsem objevila kúru na očistu střev Clean Inside.

Jaké jste měli očekávání?

Proktolog mi řekl, že mi pomůže cokoli, co podnítí a usnadní vyprazdňování. Použití vlákniny Clean Inside spolu s čajem Slim Tea přináší požadovaný účinek, a po prvním týdnu užívání se už ukazovaly jasné výsledky. Zároveň jsem ale pociťovala i duševní úlevu, pocit úzkosti se zmírnil. Od roku 2013 provádím kúru na očistu střev každé tři měsíce, od loňského prosince spolu s detoxikační kúrou.

Po očistě střev jste pociťovali potřebu detoxikace?

V roce 2016 mi diagnostikovali rakovinu prsu. Zhroutil se mi svět, když objevili fleky i na játrech, a plicích. Naštěstí nešlo o metastázy, tyto změny se později ukázaly jako neškodné. Absolvovala jsem ozařování a po něm jsem chtěla prostě očistit svůj organismus od jedovatých látek. Pustila jsem se do kúry na očistu střev a detoxikační kúry najednou. Možná právě tomu vděčím za to, že po ozařování jsem nepociťovala silnou nevolnost, narůstala mi chuť k jídlu, přibírala jsem na váze a také můj krevní obraz byl dokonalý. Můj domácí lékař podpořil také tento postup a já se cítím výborně. V rámci rodiny dostávám jen podporu, co se mé volby týká, a stalo se, že kúru jsem dostala od nich jako dárek.

Inzerce

Související články

Komunita

NOVINKY Z BLOGU

phone

Tipy pro zdraví přímo do Vašeho emailu: pro uvědomělejší a zdravější životní styl se přihlaste k odběru novinek z blogu.

Program Clean Inside očista střev

Program Clean Inside očista střev

Program Clean Inside očista střev se skládá ze tří produktů, které jsme vyvinuli vysloveně pro nejdůkladnější a nejpřirozenější způsob očisty tlustého střeva..


Antiparazitní doplněk výživy

Antiparazitní doplněk výživy

Parasic je protiparazitní doplněk výživy, který pomáhá odstranit škodlivé střevní parazity a jejich vajíčka z tlustého střeva a jiných částí organismu.


Detoxikační bylinkový čaj

Detoxikační bylinkový čaj

Kombinace 13 -ti speciálně vybraných rostlin. Podporuje optimální fungování střev a pravidelnou stolici. Neobsahuje kofein.