head

Přísady mohou způsobit problémy.

Přísady mohou způsobit problémy.
Eva Macphersonová Eva Macphersonová
Přírodní léčitel a výživový poradce
Téma: Odborné články dietetičky

Neexistuje snad potravinový výrobek, u kterého byste na štítku mezi složením, nenašli písmenko E. Každého z nás hned napadne barvivo nebo konzervační látka, ale " rodina E " je velmi velká. Patří sem antioxidanty, kyselinotvorné látky a stabilizátory kyselosti, umělá barviva a sladidla, zahušťovadla, želírovací látky, aroma, stabilizátory soli, zvětšovače objemu, kvasinkové produkty a konzervační plyny.

 

Mnoho „E” může škodit

 

 

V oběhu nacházející se „E“ – čka sice neohrožují naše zdraví, ale nenechejme se však zmýlit. Jsou E - čka, která jsou zcela přírodní a bezpečná, jelikož se jedná o zcela přirozené součásti potravin či jejich ingrediencí - příkladem mohou být plyny, kyslík, dusík - ty ostatně dýcháme celý život. Existuje celá řada “ E“, které byly zakázány, protože se ukázalo, že poškozují organismus. Při konzumaci potravin obsahujících velké množství látek s kódem E by mělo platit heslo všeho s mírou a raději se poohlédnout po shodné potravině s lepším složením. Nesprávné trávení, slabost a apatie jsou znamením toho, že orgány zodpovědné za detoxikaci se nemohou vyrovnat s tím, že se v našem těle v průběhu času hromadí škodlivé látky. Pokud nezasáhneme, může se narušit rovnováha střevní flory, dojde ke zhoršení vstřebávání životně důležitých živin, co má vliv na fungování celého těla.

 

Řešení existuje

 

Podporujte přirozené detoxikační procesy našeho těla, nečekejte na to, abyste onemocněli škodlivými látkami, které se dostanou do těla. V tomto Vám pomůže  detoxikační program ToxiClean, který zbaví játra toxinů, včetně těžkých kovů, které způsobují největší problémy- olovo, rtuť, atd., kromě toho čistí krev a ledviny. ToxiClean Program poskytuje orgánům, které vykonávají detoxikaci příležitost, aby se uzdravily a efektivněji plnily svoji funkci.

Související články

Komunita

NOVINKY Z BLOGU

phone

Tipy pro zdraví přímo do Vašeho emailu: pro uvědomělejší a zdravější životní styl se přihlaste k odběru novinek z blogu.