head

Paraziti: němí zabijáci.

Paraziti: němí zabijáci.
Eva Macphersonová Eva Macphersonová
Přírodní léčitel a výživový poradce
Téma: Paraziti a červi

Je těžké vyrovnat se s myšlenkou, která je však dokázaným faktem, ale: existuje až několik stovek takových parazitů, kteří jsou schopni udomácnit se v trávícím systému člověka. Parazity můžeme rozdělit do dvou skupin: na hlístice a tasemnice, jedno je však jisté. Ani jeden z nich nemá na organismus pozitivní účinky.

 

Světoznámá uznávaná doktorka Hulda Regehr Clarková, která zemřela v roce 2009, uskutečnila mnoho vědeckých výzkumů ohledně parazitů žijících v žaludku a také ohledně škod, které svojí přítomností v něm zapříčiňují. Nakolik se přibližně 80% imunitního systému nachází právě v trávícím systému, přesněji ve střevní flóře, působením těchto parazitů se obranyschopnost organismu snižuje: stáváme se náchylnějšími na různé onemocnění, kromě toho se také prodlužuje i doba jejich léčby. Existuje však ještě i mnohem horší zpráva: převážná většina dospělých parazitů produkuje tzv. ortofosfotyrozin. Tato chemická látka přispívá ke vzniku nádorových onemocnění.

 

Z čeho všeho se můžete nakazit parazity?

Odpověď na tuto otázku je dost znepokojující: skoro ze všeho!  Bez vyjmenování kompletního seznamu musíme vzpomenout mezi potenciálními zdroji nákazy pitnou vodu, nesprávně umyté ovoce nebo zeleninu, nedostatečně tepelně upravená jídla živočišného původu resp. domácí zvířata. Riziko nákazy zvyšují i různé chemikálie, léky a antibiotika. Bohužel si nemůžeme být stoprocentně jistí, jestli se v našem organismu nenachází nějaký parazit, proto se z času na čas doporučuje vykonat antiparazitní resp. detoxikační kúru!

 

 

Antiparazitní výživový doplněk Parasic pomáhá odstranit škodlivé parazity, mezi nimi střevní parazity a jejich vajíčka z hrubého střeva a z ostatních částí organismu. Speciální kombinaci některých léčivých rostlin se již tisíciletí úspěšně používají při ničení a odstranění parazitů. Parasic je účinnou kombinací 17 rostlin vynikající kvality, které se tradičně používali na odstranění parazitů, jejich vajíček a vylíhnutých larev z organismu. Je účinný a zároveň bezpečný, nezatěžuje dospělý organismus.

Související články

Komunita

NOVINKY Z BLOGU

phone

Tipy pro zdraví přímo do Vašeho emailu: pro uvědomělejší a zdravější životní styl se přihlaste k odběru novinek z blogu.