head

3+1 účinných detoxikačních bylin

3+1 účinných detoxikačních bylin
Eva Macphersonová Eva Macphersonová
Přírodní léčitel a výživový poradce
Téma: Střevní problémy

Detoxikace bylinkami. Používejte tato koření a Váš organismus Vám bude vděčný!

Detoxikace , očista střev , usnadnění práce jater- následující bylinky- koření, mohou pomoci při velkém úklidu organismu!

Hřebíček

Hřebíček s kořeněnou a trochu nahořklou chutí můžete použít jak k slaným, tak i k sladkým jídlům a kromě své pikantní chutě má i velké množství léčivých účinků. Usnadňuje trávení, pomůže pročistit střevní systém, má antibakteriální a protizánětlivý účinek a také účinně přispívají i k čištění krve.

Muškátový oříšek

Muškátový oříšek kořenité chuti je nejlepší přidávat do jídla čerstvě nastrouhaný: k ovoci nebo přidaný do koktejlů povzbuzuje, osvěžuje a je skvělým lékem na trávicí těžkosti a střevní problémy. Při jeho použití dávejte pozor, protože u citlivých osob může vyvolat alergickou reakci!

Kurkuma

Úžasná, žlutá kurkuma je vynikajícím kořením, pokud chcete dodat zelenině nebo polévkám trochu pikantní chuti. Je silně močopudná a díky schopnosti čistit krev ji můžete bez obav používat i během detoxikační kúry!

Nové koření

Nové koření, které objevil Krištof Kolumbus, je skvělým pikantním kořením do různých omáček: jeho vůně připomíná současně hřebíček, pepř a skořici. Nové koření podporuje metabolismus, detoxikuje, zlepšuje trávení, ale je třeba ho konzumovat opatrně, abyste předešli pálení žáhy!

Související články

oblak štítků

Komunita

NOVINKY Z BLOGU

phone

Tipy pro zdraví přímo do Vašeho emailu: pro uvědomělejší a zdravější životní styl se přihlaste k odběru novinek z blogu.