head

Zdravé vlasy na dosah! Ukážeme Vám jak na ně!

Mýdlo pro zdravé vlasy
Eva Macphersonová Eva Macphersonová
Přírodní léčitel a výživový poradce
Téma: Zmírnění akné, zlepšení kvality pleťi a vlasů

Vlasy bez života a lesku mohou pokazit Váš celkový vzhled. Stres, nevhodná strava, o nepříznivých vlivech počasí už ani nemluvím - všechny tyto faktory byste měli řešit, pokud chcete mít zdravé vlasy.

Pro zdraví Vašich vlasů můžete udělat spoustu užitečných věcí, jednou z nich je i nahrazení šamponu, balzámu a kondicionéru mýdlem na mytí vlasů. Díky vzácným olejům, které toto mýdlo obsahuje, budou Vaše vlasy krásné a hebké. Které to jsou?

Ricinový olej proti infekcím

Protiplísňové a antibakteriální účinky ricinového oleje Vám pomohou získat zdravé vlasy bez lupů a kožních infekcí. Úspěšně se používá i jako podpora pro růst vlasů, vyživuje pokožku vlasů a posiluje kořínky vlasů.

Lesk a vitalita díky kokosovému oleji

Kokosový olej Vaše vlasy hydratuje a posiluje i zevnitř. Obsahuje vitamíny E a K, které zpevňují vlasy a ošetřují polámané konečky vlasů. Kokosový olej se používá i jako zábal na poškozené vlasy po barvení.

Olivový olej působí protizánětlivě

Olivový olej je jeden z nejvzácnějších olejů. Je plný antioxidantů a vitamínu E, díky kterým budou Vaše vlasy zdravé a husté. Mýdlo pro zdravé vlasy s olivovým olejem účinně bojuje i proti lupům.

Esenciální oleje nejen pro vůni

Čajovníkový olej je známý díky svým antiseptickým a čistícím účinkem. Věděli jste, že umí vyčistit i vlasové kořínky, čímž podporuje růst vlasů? Levandulový olej zklidňuje pokožku a redukuje výskyt ekzému.

Bonus: Zelený jíl

Jíl se používá v různých kosmetických přípravcích. Pro zdravé vlasy je důležitý zejména pro obsah minerálů a stopových prvků, jako jsou: železo, vápník, hořčík, zinek, selen, a draslík.

Související články

Komunita

NOVINKY Z BLOGU

phone

Tipy pro zdraví přímo do Vašeho emailu: pro uvědomělejší a zdravější životní styl se přihlaste k odběru novinek z blogu.