head

Jak zjistíme, zda je detoxikační kúra spolehlivá?

Jak zjistíme, zda je detoxikační kúra spolehlivá?
Eva Macphersonová Eva Macphersonová
Přírodní léčitel a výživový poradce
Téma: Detoxikace

U většiny produktů zaměřených na ochranu zdraví, jakož i při detoxikačních kůrách platí konstatování, že bychom si měli vybrat výhradně produkt pocházející z důvěryhodného zdroje, který je široce známý a uznávaný. Držme se této zásady i v případě, že jsou tyto produkty cenově náročnější - jejich ověřené účinky totiž v každém případě stojí za to.

 

Kvalita, která nezná kompromisy

 

I produkty slabší kvality se snaží "prodat se", kromě zvučných příslibů a dobře znějícím názvem však nedokážou prokázat téměř nic. K tomu, abychom si mohli být jisti kvalitou a účinností detoxikační kúry se musíme přesvědčit o původu produktu (o tom, zda pochází od známého výrobce nebo distributora). Toto je důležité hlavně proto, že otázky ohledně produktu mohou vzniknout kdykoliv, na jejich zodpovězení je proto zapotřebí interaktivní podpora produktu dostupná v jazyce konkrétní země. S větší důvěrou se můžete obrátit na ty produkty, které disponují rozsáhlou distribuční sítí, na trhu potravinových doplňků figurují již několik let a mají působnost ve více zemích. Důvěryhodnost produktu prokazuje také fakt, zda je dostupný v lékárnách, jelikož v zájmu umístění na pultech lékáren musí produkt odpovídat těm nejpřísnějším předpisům.

 

Proč je detoxikační kúra od Natural Swiss spolehlivá?

 

  • Název výrobce a distributora resp. jejich kontaktní údaje jsou známé a dostupné

  • Produkt je možné zakoupit ve více zemích

  • Na trhu potravinových doplňků je dostupný již několik let

  • Disponuje rozsáhlou distribuční sítí

  • Je dostupná také v lékárnách

  • Garantuje osobní podporu produktu

Poskytuje možnost vícejazyčné telefonické zákaznické podpory

Související články

Komunita

NOVINKY Z BLOGU

phone

Tipy pro zdraví přímo do Vašeho emailu: pro uvědomělejší a zdravější životní styl se přihlaste k odběru novinek z blogu.