head

Jste soustavně unavení? Detoxikujte!

Detoxikací se zbavíme únavy
Eva Macphersonová Eva Macphersonová
Přírodní léčitel a výživový poradce
Téma: Detoxikace

Únavu můžeme snadno připsat deficitu spánku, přitom existuje mnohem očividnější příčina, která vyvolává stejné příznaky. Podívejme se, nač je podezření, když soustavně cítíme, že jsme bez energie!

Když je únava už delší čas součástí našich všedních dnů, je čas zamyslet se nad tím, co ji způsobuje. Když se nám zdá, že s naším zdravím je všechno v pořádku, tj. žádné vyšetření neprokázalo chudokrevnost, nedostatečnou činnost štítné žlázy, cukrovku, onemocnění ledvin anebo problémy ve funkci jater, potom na léčení únavy není potřebná jiná léčba, než účinná detoxikace a čištění střev.

Neviditelní nepřátelé

Jste soustavně unavení a zmoření, trpíte trávicími těžkostmi? Snadno se může stát, že máte parazity. Když se paraziti usadí v tlustém střevu, částečně z nás odsají hodnotné živiny, zabraňují taky jejich vstřebávání a přispívají i k přemnožení škodlivých bakterií, což vede k narušení střevní flóry. Na přítomnost parazitů upozorňuje neustále řídká stolice, chronická zácpa, hubnutí, zažívací těžkosti, nadýmání, toxiny v stolici, které působí negativně na celou nervovou soustavu – proto máme neustále napaté nervy, vybuchujeme zlostí, trpíme dekoncentrací a poruchami pozornosti, pociťujeme bolesti hlavy a migrénu.

Mysleme i na to, že únavu bez konce můžou způsobit i jedy nahromaděny v našem organismu. Zejména tehdy, když se k tomu přidruží i bolest hlavy, nadýmání, bolesti kloubů, únava a deprese. Toxiny, odpadové látky a škodlivé mikroorganismy způsobují stále vážnější potíže, mezi jinými narušují látkovou výměnu a jejich působením může vzniknout i dyspepsie (špatné trávení).

Existuje řešení

Pravidelně prováděná detoxikační kúra příznivě ovlivňuje naši trávicí soustavu, pomocí ní se napraví rovnováha střevní flóry, jakož i funkce jater zabezpečujících detoxikaci. Po detoxikační kúře se lépe vstřebávají živiny do tlustého střeva, čímž se zabráni i nadýmání a nepříjemné tvorbě plynů. Nejedná se však jenom o vyřešení tělesných těžkostí, i naše problémy mentálního charakteru můžou být odstraněny detoxikací. Lidé, kteří absolvovali detoxikaci, mluví o tom, že jsou plní energie, zlepšila se jim nálada a díky posílené imunitě se jim vyhýbají nemoci.

Související články

Komunita

NOVINKY Z BLOGU

phone

Tipy pro zdraví přímo do Vašeho emailu: pro uvědomělejší a zdravější životní styl se přihlaste k odběru novinek z blogu.