head

Účinná detoxikace: "Mám více energie a ustaly nesnesitelné křeče"

Pro Seresovú Šarlotu byla detoxikace účinná
Eva Macphersonová Eva Macphersonová
Přírodní léčitel a výživový poradce
Téma: Detoxikační program

Seresová Šarlota, vitalitou zpochybňuje svůj věk, žije svůj život a dělá vše pro to, aby to tak i zůstalo ještě dlouho. Jelikož ji odstranili žlučník a ani játra nefungují dokonale, průběžně dohlíží na to, aby odstranila toxiny ze svého organismu. Pustila se do účinné detoxikace, pro kterou si na pomoc zvolila detoxikační kúru ToxiClean a program Clean Inside.

Slyšela jsem, že místo vysedávání v čekárnách u lékařů trávíte čas s rodinou

Mám již 70 let a pokouším se udržet krok se svými vnoučaty. Vím, že mnoho lidí v mém věku chodí od lékaře k lékaři, avšak já ho navštívím jen, když mám na návštěvu pádný důvod.

Jaké problémy Vás přesvědčili o absolvování detoxikační kúry a kúry na očistu střev souběžně?

Trápily mě trávicí potíže. Jelikož už nemám žlučník, od těžších jídel jsem měla silné křeče. Často jsem mívala průjem, po nejednom stravování jsem musela navštívit toaletu. Přitom mám zlatou žílu, a neustále vysedávání na WC jí také neprospívalo. Ani moje játra nejsou jako kdysi, a přitom je to jeden důležitý detoxikační orgán. Pro tyto důvody jsem se rozhodla, že se na kúru dám, ale popravdě, pustila jsem se do ní po nabádáni ze strany mé rodiny. Rozhodli jsme se, že ji absolvujeme společně všichni, já, syn a i nevěsta.

Při takové soudržnosti to muselo být lehčí

Ovšem! Podporovaly jsme se navzájem. Netajím, že byly dny, kdy jsem opravdu potřebovala slyšet povzbudivé slova. Absolvovali jsme spolu tříměsíční kúru, na začátku které se u mě zesílily příznaky průjmu. Toto se mě trochu dotklo, ale neodradilo. Během účinné detoxikace s takovými příznaky třeba počítat.

Po jakém čase jste začali pociťovat pozitivní účinky kúry?

Přibližně po dvou týdnech. Tehdy jsem už měla za sebou počáteční obtíže, ustaly průjmy a začali se z těla vyplavovat vajíčka parazitů. Bylo to dost strašidelné. V stolici jsem objevila malé, rýži podobné lesklé kapsle, které mi z těla "vyhnal" Parasic. Nejprve jsem si nedokázala představit, co to je, musela jsem si o tom přečíst. Vím, že je to háklivá téma, mnozí se o ní nebaví vůbec. U našich domácích zvířecích mazlíčků automaticky děláme odčervení, ale sami na sobě ne.

Jaké změny jste na sobě zpozorovali?

Mám více energie, ustaly nesnesitelné křeče a zlepšilo se mi trávení. Neunavím se tak rychle, více snesu, vládzu. Problémy se zlatou žilou se také zmírnily, během kúry jsem jinak nepozorovala žádné krvácení. Cítím se jakoby lehčí, předpokládám že proto, že zmizely z mého organismu toxiny. Jako kdybych i pokožku měla hezčí, alespoň tak říkají moji známí.

Související články

Komunita

NOVINKY Z BLOGU

phone

Tipy pro zdraví přímo do Vašeho emailu: pro uvědomělejší a zdravější životní styl se přihlaste k odběru novinek z blogu.