head

Blíží se termín svatby: dostaňme se do formy díky dietě!

Blíží se termín svatby: dostaňme se do formy díky dietě!
Eva Macphersonová Eva Macphersonová
Přírodní léčitel a výživový poradce
Téma: Dieta-Hubnutí

Nejkrásnějším dnem našeho života je den naší svatby. V tento den by chtěla každá nevěsta vypadat co nejlépe jak je to jen možné. K tomu však, aby se nezapomenutelným nestal jen náš účes, ale aby nám i vysněné svatební šaty slušely jako ulité se musíme věru často podřídit některé z komplexních redukčních diet.

Nemusíte se však polekat, ženská, krásné formovaná postava a co nejplošší břicho nejsou nereálné ani v případě, že máte k dispozici na jejich dosažení jen několik měsíců.

 

Co bychom měli tedy udělat?

 

V první řadě si musíme uvědomit, že hubnutí a formování postavy vyžadují určitý čas, přičemž drastické redukční diety mohou více uškodit, než pomoci: zbytečně zatěžují organismus, mohou vyvolat deficity některých látek v těle a zapříčinit vznik různých nemocí. Řešením je změna životního stylu, ze svého jídelníčku vynechejme bílý cukr, vaječné těstoviny, tuky, bílý chléb a slazené nápoje, místo nich konzumujme hnědou rýži, proso, zeleninu a ovoce, celozrnný chléb, saláty a grilované libové maso. Velmi důležitý je i pohyb, 1 hodinka strávená intenzivním kardio tréninkem zaměřeným na spalování tuků dokáže zázraky. A ještě něco: před a během "zeštíhlování" nezapomeňme ani na detoxikaci, nakolik trávicí systém osvobozen od toxinů dokáže efektivněji zužitkovat živiny a rychleji rozkládat tuky.

 

Ve dvojici jde všechno snadněji

Do procesu změny životního stylu, především do sportování zapojme i partnera, protože jedním ze základních předpokladů dlouhého manželství je co největší počet společných zájmů a činností. O tom ani nemluvě, že na svatebních fotografiích by měl vypadat dobře i ženich.

 

Existují však samozřejmě i malé tajné triky


V případě, že byste chtěli zrychlit proces hubnutí, máte však zájem o šetrné řešení, směle vyzkoušejte kúru Clean Inside, nebo čaj Slim Tea®, který je její součástí, ale je možné aplikovat ho i samostatně. Účinně detoxikuje, stimuluje peristaltiku střev, osvobozuje organismus od škodlivých usazenin a zlepšením trávení napomáhá dosáhnout vysněné ploché břicho.

Související články

Komunita

NOVINKY Z BLOGU

phone

Tipy pro zdraví přímo do Vašeho emailu: pro uvědomělejší a zdravější životní styl se přihlaste k odběru novinek z blogu.