head

Takto Vás nastartuje dieta - 5 druhů zeleniny na spalování tuků pro dobrou postavu

Dieta s 5 druhy zeleniny na spalování tuků: dobrá postava je zaručená
Eva Macphersonová Eva Macphersonová
Přírodní léčitel a výživový poradce
Téma: Dieta-Hubnutí

Zapomeňte na hladovění a vyberte si  na spalování tuků těchto 5 druhů zeleniny, abyste se mohli v létě po dietě cítit dobře ve své kůži i v plavkách!

K tomu, abychom vypadali dobře, nemusíme hladovět! Stačí si dobře vybrat, co se dostane na náš talíř a výsledek na sebe nenechá dlouho čekat!

Okurky

Okurky s nízkou kalorickou hodnotou, ale s vysokým obsahem vody a vlákniny  jsou dokonalým řešením, pokud se chceme zbavit několika přebytečných kilogramů. Tato zelenina na spalování tuků, která obsahuje velké množství vitaminu B6, C a K snižuje pocit hladu, stimuluje činnost ledvin, přispívá  k zdravému trávení a k detoxikaci  a s její pomocí bude dokonce účinnější i dieta.

Chřest

Chřest je dokonalou zeleninou na spalování tuků a nejlepší zeleninou během hubnutí. Kvůli malému množství kalorií a velkému množství vlákniny ho můžeme sníst kolik chceme a na naší postavě to nebude vidět. Má mírné močopudné a projímavé účinky, díky čemu nás chřest nezbaví pouze přebytečných kilogramů, ale pomůže odstranit i toxické látky. Proto je skvělým výběrem i během detoxikační kúry.

Celer

Celer je zelenina se zápornou kalorickou hodnotou. S jeho pomocí můžeme snadněji zhubnout a navíc je dokonalým alkalizátorem  a pomůže obnovit přirozenou acidobazickou rovnováhu organismu. Celer, který obsahuje velké množství vitaminů A, B, C a  E, podobně jako okurky snižuje také pocit hladu, podporuje činnost ledvin a přinutí k vyloučení v těle nahromaděnou tekutinu.

Brokolice

Pokud jsme během diety přidali do svého jídelníčku i brokolici s vysokým obsahem vitaminu C, potom jsme udělali velmi dobře. Brokolice patří mezi zeleninu s nejnižší kalorickou hodnotou, je rychle stravitelná, posiluje imunitní systém a hraje důležitou roli při povzbuzení látkové výměny.

Kedluben

Kedluben, který je bohatý na vlákninu, ale chudý na kalorie, je během diety chutnou lahůdkou ke křoupání. Tato zelenina na spalování tuků s velkým množstvím antioxidantů podporuje trávení, detoxikační procesy organismu a díky silnému čisticímu účinku důkladně vyčistí náš střevní systém.

Související články

oblak štítků

Komunita

NOVINKY Z BLOGU

phone

Tipy pro zdraví přímo do Vašeho emailu: pro uvědomělejší a zdravější životní styl se přihlaste k odběru novinek z blogu.