head

Letní dieta: 3 druhy tukožroutského, detoxikačního ovoce

Letní  dieta pomocí  tukožroutského ovoce
Eva Macphersonová Eva Macphersonová
Přírodní léčitel a výživový poradce
Téma: Dieta-Hubnutí

Pokud se chcete zbavit několika přebytečných kilogramů, potom se s trochou pozornosti můžete rychle rozloučit s nežádoucími tukovými polštářky a do svého šatníku můžete nakoupit o jedno číslo menší oblečení. Toto ovoce může přispět k úspěchu letní diety!

Letní dieta je v horkém létě účinnější: nemáme až takovou chuť do jídla jako během chladnějších dnů, a proto, pokud si dobře rozmyslíme, co si položíme na náš talíř, svůj cíl můžeme dosáhnout snadněji a rychleji!

Švestky na čištění střev

Švestky díky velkému množství vlákniny účinně podporují trávení, čistí střeva, a proto jsou při letní dietě klíčovou potravinou. Toto ovoce je skvělým detoxikantem a čističem krve, obsahuje velké množství vitaminu B, podporuje zdravou mozkovou činnost a činnost nervového systému, a proto díky němu můžeme nejenom zhubnout, ale snadněji zvládneme i stres, který se často objevuje během diety. Měli byste vědět, že švestky je možné přidat i do jídelníčku pacientů s onemocněním jater!

Borůvky na detoxikaci

Borůvky jsou silným detoxikantem a mají příznivý vliv na zdraví našeho mozku. Proto je dobré, pokud se dostanou na náš stůl nejenom během letní diety, ale i mimo ní. Pomáhají se zbavit nahromaděných toxických látek, které brání i hubnutí a mohou být příčinou vzniku onemocnění, přičemž jsou bohaté na železo, vápník, draslík, mangan, hořčík, zinek a fosfor a tedy jsou dokonalým zdrojem stopových prvků.

Meruňky na podporu látkové výměny

Meruňky jsou podobně jako švestky dokonalým zdrojem vlákniny, skvěle detoxikují a dezinfikují a kromě toho mají vynikající močopudný účinek a navíc nekompromisně povzbudí látkovou výměnu. Tato dokonalá součást úspěšné letní diety pomáhá odbourat tuky a obsahuje velké množství vitaminů A, B, C, betakarotén, draslík, vápník, fosfor a síru. Dávejme však pozor, abychom těsně po konzumaci meruněk nepili vodu, protože mohou způsobit bolest břicha.

Související články

oblak štítků

Komunita

NOVINKY Z BLOGU

phone

Tipy pro zdraví přímo do Vašeho emailu: pro uvědomělejší a zdravější životní styl se přihlaste k odběru novinek z blogu.