head

Spalování tuků zimním ovocem

Spalování tuků ovocem
Eva Macphersonová Eva Macphersonová
Přírodní léčitel a výživový poradce
Téma: Dieta-Hubnutí

Toto jsou 3 nejlepší druhy ovoce na spalování tuků  v zimě! V zimě jsme náchylní více jíst, anebo konzumovat těžší jídla, ale s pomocí tohoto ovoce se mnohem rychleji zbavíme přebytečných kilogramů!

Kiwi

Kiwi obsahuje velké množství vitaminu C, sodík, draslík a hořčík, díky čemu je jedním z nejlepšího ovoce na posílení imunity. Pokud ho konzumujeme pravidelně, budeme méně unavení, dodá nám energii a snadněji budeme čelit i výzvám každodenního života.

Toto zelené ovoce je výborným zdrojem vlákniny, a proto pomáhá nastartovat hubnutí  a spalování tuků. Ale nepodporuje pouze látkovou výměnu. Může nám pomoci i při čištění ledvin a detoxikaci. Kiwi snižuje hladinu cholesterolu, krevní tlak a příznivě ovlivňuje i činnost srdce.

Ananas

Ananas  je nejznámějším a nejchutnějším ovocem na spalování tuků. Je oblíbenou hlavní postavou mnoha diet a hubnutí. Nepodporuje pouze hubnutí, ale je i výborným detoxikantem a čističem střev . Díky alkalizujícímu účinku nám může pomoci i při léčbě zánětu kloubů a jiných zánětlivých onemocnění, jakými jsou například zánět vedlejších nosních dutin a zánět v krku.

Toto ovoce s nízkým obsahem kalorií je vynikajícím posilovačem imunity, ale pomáhá i při léčbě poranění způsobených natáhnutím svalů, vyvrtnutím a natrhnutím. Ananas s vysokým obsahem antioxidantů   je skutečným superovocem, dělá bariéru volným radikálům, má významný obsah betakaroténu, vápníku, železa, vitaminu B6 a je králem spalování tuků.

Grapefruit

Ať už má toto ovoce kyselejší nebo sladší a světlejší nebo tmavější dužinu, obsah vitaminů  má mimořádně vysoký: obsahuje velké množství vitaminu A, B, C a E, má příznivý vliv na zdraví našich nehtů a vlasů. Grapefruit dokonale snižuje chuť do jídla a je výborným spalovačem tuků a detoxikantem, a proto může být během diety a hubnutí vysloveně prospěšné, pokud si budeme na tomto ovoci pochutnávat.

Pokud nás trápí zácpa a problémy s látkovou výměnou, grapefruit může být účinným přírodním řešením. Kapky z grapefruitových jadérek mají zase fungicidní a protivirový účinek.

Zdroj: https://www.webmd.com/food-recipes/features/winter-fruit-and-vegetables-recipes-and-tips#1

Související články

oblak štítků

Komunita

NOVINKY Z BLOGU

phone

Tipy pro zdraví přímo do Vašeho emailu: pro uvědomělejší a zdravější životní styl se přihlaste k odběru novinek z blogu.