head

3 super účinné zeleniny na spalování tuků

3 super účinné zeleniny na spalování tuků
Eva Macphersonová Eva Macphersonová
Přírodní léčitel a výživový poradce
Téma: Dieta-Hubnutí

Každý týden konzumujte tyto 3 druhy zeleniny a kila budete shazovat rychleji, než byste si mysleli! Jsou nejenom chutné, ale díky jejich schopnosti spalovat tuky, prospívají i našemu trávení a štíhlé linii. Tyto druhy zeleniny můžete najít na regálech téměř každého obchodu, díky čemu může být hubnutí jednoduché a přece účinné. Je důležité, abychom denně vypili 2,5 - 3 litry čisté vody a abychom ze svého jídelníčku odstranili všechny potraviny, které obsahují umělé přídavné látky, bílou mouku a cukr! Na náš talíř by se mělo dostat co největší množství čerstvých surovin. Dávejte pozor i na skryté cukry, které se mohou ukrývat i v salámu, ovocném jogurtu a různých polotovarech!

Okurky

Okurky, které obsahují velké množství vody, jsou jedním z nejlepších přátel každé ženy. Jsou skvělým lékařem oteklých očí a dehydratace a mohou být věrným pomocníkem i během diety. Okurky, které spalují tuk, mohou snížit pocit hladu, předcházet chutím a vzniku vlčího hladu a zároveň podporují i činnost ledvin. Pokud do svého salátu přidáte i okurky, uděláte si  hned i  detoxikaci!

Celer

Celer má velmi nízkou kalorickou hodnotu a podobně jako okurky snižuje i chuť do jídla. Má mimořádně dobré močopudné účinky, podporuje činnost ledvin a trávení a navíc je i vynikajícím alkalizátorem. Tato zelenina je vhodná i jako náhrada mlsání: pokud dostanete na něco chuť, dejte si voňavý stonkový celer, který si můžete namáčet do přírodního jogurtu, což prospěje i  Vaší štíhlé linii!

Chřest

Chřest má velké množství vlákniny, a nízký obsah kalorií, a proto je jednou z nejlepších zelenin na hubnutí. Kromě lahodné chuti je dalším argumentem v jeho prospěch to, že má močopudné účinky a mírné projímavé i detoxikační účinky. Chřest, který spaluje tuky, Vás nejenom rychleji zbaví přebytečných kilogramů, ale podpoří i Vaše trávení a může z organismu odstranit i nahromaděné toxické látky.

Související články

oblak štítků

Komunita

NOVINKY Z BLOGU

phone

Tipy pro zdraví přímo do Vašeho emailu: pro uvědomělejší a zdravější životní styl se přihlaste k odběru novinek z blogu.