head

Přivítejte léto s plochým bříškem!

Přivítejte léto s plochým bříškem!
Eva Macphersonová Eva Macphersonová
Přírodní léčitel a výživový poradce
Téma: Ploché břicho

Držíte dietu, a přesto Vaše břicho vypadá jako balón? Alkalizujte a ploché břicho už nebude vzdáleným snem!


Pokud Vám hrozí překyselení, organismus může vysílat různé signály: střevní problémy, nadýmání , bolesti kloubů, únava- jsou pouze některými z nich, které jsou velmi nepříjemné. Alkalizace , kromě svých pozitiv zkrátí cestu, která vede k plochému bříšku.

Jaké účinky má alkalizace na organismus?

Zásadotvorné potraviny ve vhodném množství a vhodné kvalitě a také doplňky stravy, pomáhají čistit krev, vylučovací orgány, žlučník a plíce. Vyčistí střevní systém od usazenin, detoxikují játra a díky alkalizující stravě bude organismus pročištěný nejenom zevnitř, ale změny budou viditelné i pro Vaše okolí. Vhodně vybraný doplněk stravy na podporu alkalizace a detoxikace  nejenom očistí a vyléčí organismus, ale upravením trávení a obnovením acidobazické rovnováhy může pomoci k dosažení plochého bříška a zvýšení komplimentů.

Pryč s výmluvami!

Samozřejmě všechno, jako i alkalizace začíná rozhodnutím. Pokud jste se na podzim skončením léta, v zimě zimní depresí a na jaře jarní únavou vymlouvali na nedostatek energie a melancholickou náladu, nyní s příchodem léta nastal čas na změnu! Místo toho, abyste vymýšleli nové výmluvy, rozhodněte se a začněte alkalizovat! Na výsledek nebudete muset čekat dlouhé měsíce, dokonce ve výsledek nemusíte ani věřit, protože změnu budete cítit už za několik dnů! Alkalizace není zázračná metoda, ale v každém případě pomůže dosáhnout vytoužený cíl!

Související články

oblak štítků

Komunita

NOVINKY Z BLOGU

phone

Tipy pro zdraví přímo do Vašeho emailu: pro uvědomělejší a zdravější životní styl se přihlaste k odběru novinek z blogu.