head

Dosažení plochého břicha očistou střev: "Zhubla jsem 5 kilo za půldruha měsíce"

Dosažení plochého břicha je s kúrou Clean Inside snadněji
Suren Bahidská Suren Bahidská
Novinář
Téma: Ploché břicho

Nadarmo dohlížela na správnou životosprávu a navštěvovala fittcentrá. Hajnalka Vinczeová měla pocit, že dosažení plochého břicha je jen sen. Požadovaný efekt jí přinesla až důkladná očista střev, díky čemuž se nyní i v přiléhavém oblečení cítí sebejistě.

Ploché břicho úzce souvisí se správnou funkcí střevního traktu a čistotou střev.

Mezitím jsem si to uvědomila i já. Předtím jsem nerozuměla, proč i přes množství vynaložené energie nevidím v zrcadle to, co bych chtěla. Týdně 2 - 3x jsem se potila ve fittcentre, stravovala jsem se opravdu velmi zdravě a přesto to nemělo žádný efekt. Nevěděla jsem, co dělám špatně. Vytyčila jsem si za cíl dosáhnout ploché břicho, ale cokoliv jsem pro to dělala, nezačala jsem vůbec hubnout.

Kromě toho, že jste nezhubli, jste měli problémy i s trávením.

Konzumovala jsem hodně zeleniny, od které jsem se na večer cítila nafouknutá, někdy jsem vypadala, jako bych byla těhotná. Začala jsem mít citlivý žaludek, cítila jsem se frustrovaná a unavená. Moje stravovací návyky jsou dobré, nejím sacharidy a dosáhnout ploché břicho mi nepomohla ani dieta. Nevěděla jsem si to vysvětlit. Mám vyoperován žlučník, začala jsem mít podezření, že to může být příčinou mého neúspěchu. Ani ve snu by mě nenapadlo, že dosažení plochého břicha bude tak těžké.

Hledali jste jiná řešení a tak jste objevili kúru na očistu střev.

Vždy jsem byla zastáncem zdravého životního stylu. Slyšela jsem už o tom, že náš organismus potřebuje čas od času detoxikaci a očistu střev, ale cítila jsem se na to příliš mladá. Teď jsem však byla na tom tak, že za pokus to stojí. Objednala jsem si kúru Clean Inside a odhodlala jsem se na první očistu střev v mém životě.

Jaké změny jste na sobě zpozorovali?

Zpočátku jsem necítila nic. Přesněji tolik, že od bylinného čaje Slim Tea spím lépe, protože má uklidňující účinek. Po 3 - 4 dnech nadýmání přestalo, a musela jsem častěji chodit na toaletu. Byla jsem energičtější, cítila jsem se lehčí a přestala jsem mít citlivý žaludek. Ačkoliv byla moje chuť k jídlu mnohem lepší, nepřibrala jsem ani deka, naopak, začala jsem hubnout. Tehdy mi poprvé svitla naděje na dosažení plochého břicha. Jelikož nadýmání přestalo, výsledek byl viditelný již za krátký čas.

Očistnou kúru máte za sebou. Podařilo se Vám dosáhnout vytyčeného cíle?

Shodila jsem 5 kilo za půldruha měsíce. Břicho mám nejenže ploché, ale objevily se na něm i první cihličky, na co jsem velmi pyšná. K tomu byly zřejmě třeba i tréninky, které mi tolikrát samy o sobě nepřinesly úspěch. Vytáhla jsem ze skříní přiléhavé šaty, dávno nenošené bikiny a řadu za řadou jsem dostávala samé komplimenty. Na mou velkou radost jsem zpozorovala, že očistná kúra skrášlila i mou pokožku, rychleji mi rostou vlasy a řasy. Myslím si, že usazeniny nahromaděné v mých střevech zabraňovaly vstřebávání živin. Jsem plná energie, snadněji mi jdou i tréninky. Mám v plánu absolvovat i detoxikační kúru a věřím, že dosáhnu další úspěchy při hubnutí i při trénincích. 

Související články

Komunita

NOVINKY Z BLOGU

phone

Tipy pro zdraví přímo do Vašeho emailu: pro uvědomělejší a zdravější životní styl se přihlaste k odběru novinek z blogu.