head

Ploché bříško – takto si budete moci utáhnout opasek pevněji!

Ploché bříško – takto si budete moci utáhnout opasek pevněji!
Eva Macphersonová Eva Macphersonová
Přírodní léčitel a výživový poradce
Téma: Ploché břicho

Nemusíte se trápit hladem, aby bylo Vaše bříško znovu ploché! Neztrácejte čas moderními dietami, které slibují okamžité výsledky, místo nich se konečně odhodlejte a změňte svůj životní styl!

Vytyčte si cíle!

Především si ujasněte, jaké jsou Vaše cíle! Pokud chcete za pár dní vidět zázraky ,,dejte si zpátečku”, protože jste na špatné cestě! Pokud chcete dosáhnout trvalý a kvalitní výsledek, zapomeňte na drastické diety, které slibují výsledky za několik dnů- dobrou zprávou je, že společně s nimi se zbavíte i jo-jo efektu! Změna životního stylu, stejně tak jako mnoho dalších věcí, se rozhoduje ve Vaší hlavě. Pokud máte svůj cíl a dostatek pevné vůle, je jenom otázkou času, abyste se k tomu  postavili z očí do očí. Pokud se občas ocitnete v krizové situaci, vytyčený cíl Vám dodá dostatek síly k tomu, abyste se přehoupli přes problémy.

Je důležité nepodceňovat ani drobné maličkosti, jakými jsou například schopnost odolávat pokušení, že nekoupíte jídlo, které není zdravé! Když si to lépe promyslíte, nebudete už doma zbytečně otevírat dveře ledničky, protože se odtud na Vás budou dívat už jenom zdravé potraviny!

Stravujte se uvědoměle!

Vedle rozhodnutí je stejně tak důležité, abyste měli jasno v tom, které jídla a nápoje jsou dobré pro Vaše zdraví a které pomáhají k dosažení Vašeho cíle. Můžete si být jistí, že špenát, brokolice, rukola, okurky, zázvor a citron budou Vaši věrní pomocníci při získání plochého bříška! Jsou bohaté na vlákninu a obsahují také vitaminy a minerální látky, které podporují detoxikaci organismu, vyčistí střevní systém, a proto se můžete rozloučit se střevními křečemi i nadýmáním!

Je pravda, že ručička na váze se pravděpodobně nepohne směrem dolů hned, ale Vaše bříško bude už po několika dnech viditelně plošší, co bude i nadále posilovat Vaše rozhodnutí a dodá Vám další motivaci pokračovat! Pokud máte pocit, že by se Vám hodila i důkladnější očista, můžete si jako doplněk udělat detoxikační program!

Související články

oblak štítků

Komunita

NOVINKY Z BLOGU

phone

Tipy pro zdraví přímo do Vašeho emailu: pro uvědomělejší a zdravější životní styl se přihlaste k odběru novinek z blogu.