head

Tajemství plochého bříška: banánovo- jablečno- zázvorový koktejl

Tajemství plochého bříška: banánovo- jablečno- zázvorový koktejl
Eva Macphersonová Eva Macphersonová
Přírodní léčitel a výživový poradce
Téma: Ploché břicho

Tento koktejl, který je bohatý na vlákninu, vitaminy a stopové prvky má na organismus velké množství příznivých účinků. Podporuje přirozené detoxikační procesy organismu, vyčistí střevní systém, podporuje trávení a pomáhá odstranit nadýmání! Kromě toho skvěle nasytí a je velmi chutný, a proto během jeho konzumace i po ní, nebudete cítit hlad.

Proč je tento koktejl dobrý?

Mezi jeho složkami můžete najít banán, který je bohatý na antioxidanty a podporuje trávení, jablko, které má čisticí účinek na střeva a pikantní zázvor, který má schopnost nastartovat metabolismus. Trávení podporuje také skořice, která má kromě toho i detoxikační a protizánětlivé účinky. Mléko a kokosová voda podporují zdraví organismu díky velkému obsahu minerálních látek, například draslíku. Pokud máte laktózovou intoleranci, můžete koktejl bez obav připravit s bezlaktózovým nebo sojovým mlékem!

Koktejl si můžete připravit takto!

Jeden očištěný banán rozdělte na dvě poloviny, vložte do kuchyňského mixeru, potom přidejte 1 očištěné, na kostičky nakrájené jablko, očištěný nastrouhaný zázvor velikosti malíčku a 1 zarovnanou kávovou lžičku skořice. Na závěr přilijte 1 dl kokosové vody a 1 dl mléka a smíchejte!  Když je koktejl hotový, můžete vrch posypat malým množstvím skořice. Existuje pouze malé množství těchto chutných, sytých a detoxikačních koktejlů, které navíc pomohou i v tom, aby ploché bříško nebylo pouze vzdáleným snem!

Související články

oblak štítků

Komunita

NOVINKY Z BLOGU

phone

Tipy pro zdraví přímo do Vašeho emailu: pro uvědomělejší a zdravější životní styl se přihlaste k odběru novinek z blogu.