head

Program na očistu střev: "Jsem energičtější, jen tak létám a dokážu více trénovat"

Program na očistu střev zlepšil stav Gabriely Lévaiové
Program na očistu střev zlepšil stav Gabriely Lévaiové
Eva Macphersonová Eva Macphersonová
Přírodní léčitel a výživový poradce
Téma: Program na očistu střev

Mladá maminka dohlíží na své stravování a pravidelně sportuje. I přesto ji roky trápí nadýmání a únava. Aby se zbavila těchto příznaků, Gabriela Lévaiová se to pokoušela zmírnit tekutinovým půstem, různými léčivými čaji, avšak nic nepřineslo požadovaný výsledek tak, jak provedení kúry na očistu střev.

Pravděpodobně jste hledali původ příčin.

Absolvovala jsem vyšetření, odběr krve, i kolonoskopii. Nenašli nic zvláštního, řekli mi jen, abych jídla menší porce několikrát denně. Držela jsem se této rady, ale žádné významné změny jsem nepozorovala. Neskutečně mě nadouvalo i od menších porcí jídla, a když už jsem začala jíst, bylo těžké odolat.

Ve Vašem případě se zažívací potíže nemohou připisovat nedostatečnému pohybu.

23 let jsem aktivně sportovala a dodnes tak dělám pravidelně. Pohyb je součástí mého života. No i přesto mé potíže neustávaly. Cítila jsem se oslabená, bez energie a měla jsem pocit nepřestávajíciho zasycení. Abych se těchto obtíží zbavila, hledala jsem účinné řešení. Takto jsem objevila program na očistu střeva.

Pojem detoxikace nebyl pro paní Gabrielu neznámý.

Ročně dvakrát absolvuji 5-denní tekutinový půst. Nyní jsem však hledala něco, kde není potřeba hladovění, nemá drastické projímavé účinky, jako například čaj ze slézu. Jedna kolegyně mi doporučila program na očistu střev Clean Inside. Důkladně jsem si o něm nastudovala informace na internetu.

Po provedení programu na očistu střev jste zpozorovali nějaké změny?

Už na začátku programu ustalo nadýmání a zmírnil se nepříjemný pocit sytosti. Byla jsem energičtější, jen tak létám a dokážu více trénovat. Po večerech jsem pila Slim Tea, který upravil mé trávení a neměla jsem problém jít na toaletu na druhý den. Díky vláknině Clean Inside jsem během dne dlouho nepociťovala hlad a necítila jsem náhle záchvaty jedení. Zlepšil se i vzhled mé pokožky, zmizely ty červené fleky na břiše, na které mi nezabíral ani krém, před časem předepsaný dermatologem. Slim tea piji dodnes, a celkově o programu Clean Inside mohu poskytnout jen ty nejlepší reference!

Související články

Komunita

NOVINKY Z BLOGU

phone

Tipy pro zdraví přímo do Vašeho emailu: pro uvědomělejší a zdravější životní styl se přihlaste k odběru novinek z blogu.