head

Takto se zbavte vyrážek!

Takto se zbavte vyrážek!
Eva Macphersonová Eva Macphersonová
Přírodní léčitel a výživový poradce
Téma: Program na očistu střev

Akné, ekzém a vyrážky je možné v mnoha případech velmi jednoduše odstranit. Pokud už roky trpíte kožními problémy, je nejvyšší čas na detoxikaci.

Čistá a krásná pokožka není výsadou

Jsou lidé, pro které je maskování a skrývání kožních problémů nepříjemnou, ale potřebnou denní rutinou a přitom důkladnou detoxikací,  by se v mnoha případech dal problém vyřešit. V případě suché, šupinaté pokožky, zanícených vyrážkách a akné v oblasti obličeje a úst, se zároveň při vnějším ošetřování pokožky vyplatí věnovat pozornost i vnitřní očistě našeho organismu, jelikož právě v těchto případech můžeme předpokládat, že naše tělo takto volá na poplach.

Čistý uvnitř- Čistý zvenku

Vnější péče o pokožku je důležitá, ale v tomto případě znamená pouze dočasné řešení. Projevy můžeme zmírnit, ale příčinu kožních problémů, pokud jsou v našem střevním systému, vnější ošetřování neodstraní.

Při současném životním stylu je nepopiratelné, že do svého organismu vnášíme množství toxických látek. Detoxikace vedle toho, že odstraní nadýmání, překyselenost organismu a zácpu, jako pozitivní vedlejší účinek, přináší i vyčištění pokožky. Pokud tedy již roky bojujete s problémovou pokožkou, tento vedlejší účinek může rozzářit Vaše dny. Místo toho, že si nakoupíme různé léčivé byliny, zvolme si komplexní detoxikační program, jelikož některé léčivé rostliny mohou vzájemně tlumit svůj účinek, nebo se nedoporučuje jejich společná aplikace. V současnosti již není třeba vzdálit se na týdny a tak absolvovat detoxikaci: dokonalým řešením je detoxikační program sestavený na domácí použití, se kterým se bezpečně a účinně můžeme zbavit toxických látek zatěžujících náš organismus.

Související články

Komunita

NOVINKY Z BLOGU

phone

Tipy pro zdraví přímo do Vašeho emailu: pro uvědomělejší a zdravější životní styl se přihlaste k odběru novinek z blogu.