head

Zelený nápoj Green Symbol: vzpruží, dodá energii a zvyšuje vitalitu

Burget Péter
Suren Bahidská Suren Bahidská
Novinář
Téma: Superpotraviny

Rychle se vstřebává a okamžitě Vás nabije energií - to jsou jen dva důvody, pro které se vyplatí konzumovat zelený nápoj Green Symbol s vydatným obsahem živin. Další důvody Vám představí pan Peter Burget, zakladatel a výkonný ředitel internetového portálu Servis těla, který by si život bez zeleniny dnes už ani neuměl představit. Dokonce, pokud si ji nedopřeje, pociťuje odvykací příznaky.

Z čeho pramení tato obliba zeleniny?

Kdyby mi někdo před 4 lety řekl, že budu několikrát denně pít nápoj připravený ze zeleniny, určitě se mu vysměji. Byl jsem typický příklad člověka, který ze sta druhů zeleniny nesnědl ani jednu. Poměrně velká část lidí zeleninu nesnáší, protože ji nevědí strávit a cítí se po ní "nafouknutí". Ve formě nápoje ji však můžeme rychleji zkonzumovat, snadněji se stráví, nezpůsobuje nafouknutí a má úžasné fyziologické účinky. Pocítil jsem to na vlastní kůži a stal jsem se nadšeným konzumentem zeleného nápoje Green Symbol.

Jaké fyziologické účinky máte na mysli?

Green Symbol se skládá ze složek (na základě společné receptury Servis těla a SuperGreens), které obsahují různé druhy snadno vstřebatelných vitamínů, minerálních látek, rostlinných vláken a živin, jejichž konzumace dodá okamžitou energii. Zelený nápoj Servis Těla svým vysokým obsahem draslíku vyrovnává hladinu cukru v krvi, pomáhá při úbytku hmotnosti, avšak není to nápoj na hubnutí! Jeho konzumace vícekrát denně vedle normální, vyvážené stravě podporuje úbytek hmotnosti. Samozřejmě ne tehdy, pokud někdo vedle toho konzumuje i sladké pečivo. Obsahuje velké množství ve vodě rozpustné rostlinné vlákniny, která je potravou pro mnohé probiotické bakterie, dále selen, kyselinu listovou a železo nezbytné pro správnou tvorbu červených krvinek, ale i vitamín B12 potřebný pro normální fungování nervového systému. Jeho antioxidační flavonoidy chrání a posilují imunitní systém, kdo konzumuje tento nápoj, může docílit zlepšení svého celkového zdravotního stavu. Musím poznamenat, že lidé se obvykle nepozorují, neříkají si, jaký jsem dnes ráno svěží a energický. Pokud je však bolí hlava, to si všimnou. Dlouhodobé užívání zeleného nápoje Green Symbol zvyšuje vitalitu.

Řekněme si o jednotlivých složkách

Prášek zeleného nápoje Green Symbol obsahuje pět druhů superpotravin - listová kapusta (nazývaná také kadeřavá kapusta), špenát, mrkev, šipky a zelené jablko. Kapusta kadeřavá podporuje funkci jater, má vysokou nutriční hodnotu a je výborným zdrojem bílkovin. Mrkev disponuje vydatným obsahem beta-karotenu, dokud špenát je výborný antioxidant s vysokým obsahem chlorofylu, jeho flavoniody podporují imunitní systém. Šipky a zelené jablko, vyznačující se nízkým glykemickým indexem, dodávají nápoji příjemnou chuť. Pektin obsažený v nich zabraňuje absorpci většiny cholesterolu a tuku, stabilizuje hladinu cukru v krvi, čímž pomáhá předcházet vzniku cukrovky a inzulínové rezistenci. Každá složka se vyznačuje vysokým obsahem vlákniny, a takto bych mohl jmenovat ještě nesčetně mnoho jejich příznivých účinků.

Chuť zelených nápojů mnozí nemají rádi

Tento nápoj nemá gastronomický význam. 2 decilitry tekutiny lze vypít rychle, ale každého uklidním, nemá příchuť bažiny. Navíc si myslím, raději vypít méně chutný zelený nápoj, jako nějaké léky hořké chuti. Zelený nápoj Green Symbol vyzkoušeli i naši zákazníci a známí a já si už například neumím představit, abych ho denně nepil i několikrát. Pociťuji doslova abstinenční příznaky, pokud nemám dostatek zeleniny, ačkoli jak jsem již zmiňoval, předtím jsem ji vysloveně nenáviděl.

Většina lidí ráno "nemá čas" si připravit zelený nápoj

Pro přípravu tohoto nápoje stačí jen sklenici vody a prášek pro přípravu zeleného nápoje. Nepotřebujeme ani jen mixér a ani nákup zeleniny nám nezabere čas. Smíchejme čajovou lžičku rostlinného prášku zeleného nápoje Green Symbol v 2 dcl vody, pro snadnější promísení můžeme použít i shaker. Pojmenování "vezměte se sebou" naznačuje, že tento zelený nápoj si můžete vzít kdekoliv se sebou, ať už do práce nebo ke sportování. Jeho prášková forma je velmi praktická. Společně se svými kolegy jsme při zohlednění vkusu našich klientů a jejich zpětných reakcí, pracovali na konečné receptuře jeden měsíc. Chtěl bych zdůraznit, že zelený nápoj Green Symbol nenahrazuje čerstvou zeleninu! Nicméně pro ty, kteří zeleninu nekonzumují vůbec, pomůže zajistit organismu přísun důležitých rostlinných živin.

Servis těla ví vše o zdravém staravovaní?

V dnešním světě existují skutečné údaje o tom, jak se stravovat vědomě, jak získat zpět a udržet si ideální stav našeho těla, i tehdy, když se v průběhu let naše tělo mění. Tyto údaje byly přesně zaznamenány a na základě toho byla vytvořena i tato metoda! Technologie změna životního stylu - Servis těla - představuje skvělý způsob, jak dostat naše tělo do ideálního stavu bez zázračných pilulek, pouze správným použitím skutečných výživových látek.

Existuje zaručený recept?

Vzhledem k tomu, že jsme každý jiný, s různými fyzickými podmínkami a stavem, dokážeme postupně, krok za krokem, pomoci docílit požadovanou změnu a udržet dynamickou rovnováhu těla prostřednictvím individuálně přizpůsobeného programu. Přitom se takříkajíc jako vedlejší účinek, roztavují kila navíc a zmizí i příznaky, způsobené "nevhodným používáním těla".

Související články

Komunita

NOVINKY Z BLOGU

phone

Tipy pro zdraví přímo do Vašeho emailu: pro uvědomělejší a zdravější životní styl se přihlaste k odběru novinek z blogu.