head

Takto skončete s jarní únavou!

Takto skončete s jarní únavou!
Eva Macphersonová Eva Macphersonová
Přírodní léčitel a výživový poradce
Téma: Syndrom chronické únavy

Pokud sotva udržíte otevřené oči, pokud je pro Vás i delší procházka velkou výzvou a stále byste jenom spali, doběhla Vás jarní únava. Netrapte se, nejste sami, ale buďte první, kdo dá depresi sbohem.

Zavolejte na pomoc přírodu!

Využijte poklady přírody a vyberte si podle chuti mezi osvěžujícími léčivými rostlinami! Jedna z nejlepších věcí proti jarní únavě je ženšen. Tato rostlina osvěží nejenom tělo, ale i duši a navíc je skvělým afrodiziakem. Ženšen nabije celý organismus energií a je výborným řešením proti stresu.

Detoxikujte!

Organismus, který je plný toxinů reaguje na všechno pomaleji, proto má i jarní únava větší šanci, když zaklepe na dveře. Právě proto, kromě toho, že vyčistíte svoji domácnost, očistěte také svůj organismus. Dávejte velký pozor na stravování. Konzumujte velké množství zeleniny, ovoce, choďte na dlouhé procházky a absolvujte detoxikační program! Detoxikace je dobrá nejenom pro Vaše trávení a celkový stav, ale i pro Vaši náladu a zmírňuje také kožní problémy.

Dávejte pozor na stopové prvky!

Je velmi důležité, abyste na jaře dávali pozor na správný poměr vitaminů a minerálních látek. Vitamin C si doplňte zelím, pomeranči, vitaminem B a ořechy, čím podpoříte svoji vitalitu a imunitní systém. Mezi minerálními látkami hraje důležitou roli hořčík v boji proti únavě, dále- na udržení hladiny cukru v krvi a pro zdraví svalů- můžete hořčík doplnit banány, nebo  kvalitním doplňkem stravy.

Související články

oblak štítků

Komunita

NOVINKY Z BLOGU

phone

Tipy pro zdraví přímo do Vašeho emailu: pro uvědomělejší a zdravější životní styl se přihlaste k odběru novinek z blogu.