head

Lymfedém: "Po dvou tobolkách jsem cítila, že LymphActive je můj produkt."

Valérii Tomegovej se proti lymfedému osvědčil LymphActive
Suren Bahidská Suren Bahidská
Novinář
Téma: Zdravý životní styl

Valéria Tomegová je typ člověka, který pomoc neočekává od jiných. Právě naopak, sama dělá něco pro sebe. Proto sama hledala pomoc v léčbě pro svůj neustále se zhoršující lymfedém, dokud neobjevila to nejlepší řešení.

Dlouhý čas jste trpěli lymfedémem

Začalo to asi před 15 lety. Symptomy se vyskytly 2 - 3 krát za rok. Otekly mi nohy, které byly pokryty červenými skvrnami a samozřejmě mě i bolely. Nešla jsem na vyšetření, sama jsem zjistila, že je to lymfedém. Bohužel, příznaky byly časem intenzivnější, až do chvíle, kdy jsem si uvědomila, že můj stav je takto již dále neudržitelný. Sotva jsem věděla stát.

Sama jste zjistili i příčiny vzniku?

Lymfedém se vyvíjel dlouhá léta, přispěl k tomu můj životní styl a stravování. Všimla jsem si, že konzumace masa a mléčných výrobků můj stav zhoršují. Proto jsem mléčné výrobky definitivně ze stravy vynechala a na jistý čas i maso. Z mého pohledu jsem si jistá, že člověk si sám vyvolává chorobu. Všechno začíná v hlavě.

Vyzkoušeli jste několik léčebných postupů

Dbala jsem o svou stravu. Užívala jsem detoxikační výživové doplňky stravy a pila jsem léčivé čaje na podporu lymfatického oběhu. Do dnešního dne chodím na přednášky spojené s přírodním léčitelstvím. Skutečně dělám vše pro to, abych se mala lépe. Uvědomuji si i to, jaká důležité je očista střevního systému.

Váš stav se přiměřeně nezlepšoval

Bylo mi lépe, ale ne dost dobře. Hledala jsem další možnosti léčby. Přečetla jsem si vše o tomto tématu. Na internetu mi najednou vyskočila stránka SuperGreens, kde jsem objevila hned dva produkty. Hned jsem věděla, že mi pomohou. Neumím si to lépe vysvětlit, byla to předtucha. Pohled a barvy, celkový dojem, to všechno mě přesvědčilo, že, LymphActive a Green Icon jsou řešením mého problému. Už po dvou tobolkách jsem cítila, že LymphActive je můj produkt. Mé tělo bylo uvolněné, jako bych se dostala k přívalu čerstvého vzduchu. Nevím to lépe popsat. Bylo to, jako když se po dušnosti odrazu nadechnete vzduchu. Ke zlepšení mi ve velké míře dopomohl i Green Icon.

Dáváte sílu ostatním v léčbě

Jsem vyučená masérka, naučila jsem se i lymfatickou masáž. V té hodině a půl, když masíruji, používám i techniku ​​lymfatické masáže. Prostřednictvím své nemoci dokážu pomoci i jiným, ale každému doporučuji, aby neupadl do sebelítosti. Třeba hledat řešení a každý den udělat něco pro uzdravení! Já jako 65 letá cvičím jógu, začala jsem se učit techniky dýchání a sama se léčím ionizačním přístrojem. Vše potřebuje svůj čas. Nečekejme na zázraky. Své vyléčení připisuji detoxikaci, ke které mi očistou lymfatického systému výrazně pomohl LymphActive. Je pravda, že jsem nechodila k lékaři, ale už nemohu věci vrátit zpět a teď už nemám důvod proč ho vyhledat. Předtím jsem jen těžko věděla vylézt nahoru po schodech. Naštěstí, je to už minulost. Je třeba si uvědomit, že organismus si nedokáže sám poradit s množstvím jedovatých látek, kterým je denně vystavován, proto potřebuje pomoc.

Související články

Komunita

NOVINKY Z BLOGU

phone

Tipy pro zdraví přímo do Vašeho emailu: pro uvědomělejší a zdravější životní styl se přihlaste k odběru novinek z blogu.