head

Porucha erekce? Pánové, jezte pistácie!

Poruchu erekce lze léčit nejen léky
Suren Bahidská Suren Bahidská
Novinář
Téma: Zdravý životní styl

Při léčbě poruchy erektilní disfunkce existuje mnoho účinných řešení, ať už jde o léky, nebo chirurgický zákrok. Před drastickými metodami však stojí za to vyzkoušet pistácie, jejichž pravidelné užívání má mimořádně příznivý vliv na mužskou potenci.

Klesající sexuální aktivita podkopává sebevědomí mužů. Existují syntetické přípravky na zvyšování mužské potence, avšak my - pokud je to jen možné - raději vsadíme na přírodní léčebné metody.

Důvody poruchy erekce

Občas se každému muži stane, že selže v posteli. Obvykle je to způsobeno stresovým životním stylem, problémy ve vztahu, úzkostí nebo únavou. Porucha erekce může být důsledkem i jiných, nefyzických důvodů. Často však tuto poruchu vyvolává i nezdravé stravování, přehnaná konzumace alkoholu a životní styl spojený s minimálním pohybem. Přechodnou poruchu erekce mohou vyvolat i určité léky a onemocnění, jako je rakovina prostaty, roztroušená skleróza, vysoký krevní tlak, či cukrovka.

Léčba poruchy erekce podomácku

Pokud porucha erekce nemá žádnou organickou příčinu, mohou pomoci pistácie. Jsou výborným afrodiziakem a mají mimořádný účinek při zvyšování mužské potence. Vědecký výzkum prováděný v Ankaře prokázal, že denní konzumace asi hrsti pistácií významně zmírňuje poruchy erekce. Jelikož pistácie zvyšují průtok krve v genitáliích, jejich pravidelnou konzumací se zlepšuje i schopnost erekce. Doporučuje se denní konzumace 50 - 100 gramů pistácií, ale je důležité dbát na to, abychom je jedli jen přírodní, nesolené, protože nadměrná spotřeba soli způsobuje mnohé zdravotní problémy.

Co ještě může pomoci při poruše erekce?

Ženšen zlepšuje průtok v krvi v genitáliích, za což vděčí ginsengozidům, které ve velké míře obsahuje hlavní kořen rostliny. Kořen maca způsobuje rozšíření krevních cév v oblasti pánve. Doporučuje se proto vysloveně při impotenci. Goji bobule zvyšují hladinu testosteronu a mají příznivý vliv na potenci a libido.

Související články

Komunita

NOVINKY Z BLOGU

phone

Tipy pro zdraví přímo do Vašeho emailu: pro uvědomělejší a zdravější životní styl se přihlaste k odběru novinek z blogu.